Warsztaty

Z uwagi na potrzebę wielu osób, które odwiedzają mój gabinet oraz
wielkiej miłości do gotowania powstała nowa przestrzeń zwana KALORIĄ
SZTUKI
. Organizowane są w niej różne warsztaty.

Warsztaty mogą mieć różną formę, zapraszam na nie zarówno dzieci (całe klasy), jak i dorosłych (koniecznie zabierz ze sobą swoje koleżanki!). 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą poniżej. Jeżeli nie ma w niej warsztatu, który by Cię zainteresował – napisz do mnie. Jestem otwarta na propozycje i chętnie poprowadzę dla Ciebie warsztat dietetyczny lub kulinarny o określonym charakterze lub z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb uczestniczek!

 

WARSZTATY DLA DZIECI

Na warsztaty zapraszam wszystkie dzieci ze szkoły (całe klasy). W ramach warsztatu, który trwa około 60-120 minut dzieci samodzielnie przygotowują potrawy, a następnie przy wspólnym stole ją degustują. 

Ponadto zapraszam dzieci wraz z opiekunami na warsztaty kulinarne, gdzie opiekun wraz z dzieckiem ma okazję poznać nowe lub przypomnieć sobie stare smaki. 

WARSZTATY DLA KOBIET

Jeżeli jesteś kobietą i masz ochotę spędzić miło czas wraz z koleżankami lub poznać nowe kobiety to zapraszam Cię na spotkania przy wspólnym stole w sobotni wieczór, gdzie będziemy wspólnie przygotowywać wieczorną, kobiecą ucztę dla podniebienia i będziemy się ładować pozytywną energią. 

Ponadto są organizowane warsztaty artystyczne (robienie stroików, makramy, lepienia z gliny, itp.) oraz urodowo-pielęgnacyjne (nauka robienia makijażu kosmetykami mineralnymi, nauka automasażu, jak stworzyć szafę kapsułową, itp.).

AKTUALNA OFERTA WARSZTATOWA