Konsultacja on-line

Poszukujesz idealnej diety skrojonej na miarę Twoich potrzeb, a nie masz możliwości spotkać się osobiście? Jeśli brakuje Ci czasu na wizytę w gabinecie lub mieszkasz daleko to jest to oferta skierowana do Ciebie.
Dzisiejsze czasy i postęp komunikacji daje nam wiele możliwości! Dzięki temu rozwiązaniu możemy współpracować przez internet/telefon i nie musisz nawet wychodzić z domu.

Indywidualne zalecenia dietetyczne oraz jadłospis otrzymasz bez konieczności wizyty w gabinecie, a więc wygodnie i w każdym wolnym momencie.

Niezależnie od tego czy przyjdziesz do mnie osobiście czy też nasze spotkania będą wirtualne za każdym razem angażuję się tak samo w proces dietoterapii.

JAK PRACUJĘ

Ważne jest to, że nie zostaniesz sama z dietą. Zamawiając dietę on-line otrzymujesz możliwość stałego, internetowego kontaktu ze mną. Zawsze postaram się możliwie jak najszybciej udzielić Tobie odpowiedzi odnośnie stosowanej diety. W ten sposób, bez konieczności Twoich wizyt w poradni, będę mogła w pełni kontrolować prawidłowy przebieg diety, zapewniający osiągnięcie wyznaczonego celu.
Będę Cię motywować tak samo często jak pacjentów stacjonarnych!

Co należy zrobić by stać się pacjentem wirtualnym?
1. Należy się ze mną skontaktować. Masz kilka możliwości:
• możesz wysłać formularz kontaktowy, który znajduje się tutaj z prośbą o wysłanie wszystkich niezbędnych informacji
• wysłać wiadomość na adres: a.pankau@dietetyka24.pl
• zadzwonić pod numer telefonu: +48 600 047 698

2. W następnym kroku przesyłam Tobie na maila wszystkie informacje, które są niezbędne do rozpoczęcia procesu dietoterapii (listę zalecanych badań laboratoryjnych do wykonania, wywiad żywieniowy, cennik, przedstawiam możliwe formy kontaktu – telefon, mail, skype, fb, whatsApp, inne, i dane do przelewu).

3. Po wcześniejszych ustaleniach odbywa się pierwsza wizyta (przez telefon, lub za pośrednictwem internetu), a po kilku dniach przesyłam gotowy plan żywieniowy.

4. Pozostajemy w stałym kontakcie.

5. Osiągamy wyznaczone cele!

W CZYM SIĘ SPECJALIZUJĘ?

Zaburzenia metaboliczne (insulinooporność, cukrzyca t2, nadciśnienie, zaburzenia lipidowe)
Diety redukcyjne w nadwadze i otyłości
Celiakia
Żywienie w onkologii
Zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, BED)
Bariatria

Nie przyjmuję dzieci do 24 miesiąca życia.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Do badania zalecane jest odpowiednie ubranie. Najlepiej mieć na sobie jak najmniej ubrań i zdjąć wszystkie dodatkowe akcesoria typu biżuteria, zegarek, pasek itp. Nie zaleca się zakładania nadmiernie długich ubrań które mogą stykać się z palcami u rąk czy podeszwą stopy i wpłynąć na wyniki badań. W przypadku długich nogawek czy rękawów, należy je podwinąć. Wizyta trwa ok 45-60 minut.

Konsultacje opłacamy przelewem na wskazany rachunek bankowy.

Oczywiście, że tak. Zawsze wystawiam paragon, lecz w razie potrzeby wystawię również fakturę, Poinformuj mnie o tym proszę w trakcie trwania wizyty lub mailowo.

Bardzo proszę o to byśmy wzajemnie szanowali swój czas, ale nie tylko swój, ponieważ pamiętaj, że gdy ty nie odwołasz wizyty to w tym czasie może skorzystać z wizyty inna osoba. Masz prawo do przełożenia wizyty do 24 h przed planowaną konsultacja. Jeżeli jednak odwołasz wizytę więcej jak 3 razy zostanie pobrana opłata za konsultacje.

Wyniki badań laboratoryjnych są jednym z podstawowych elementów mojej pracy. Nie mniej przed wizyta nie ma potrzeby ich aktualizowania. Jeżeli posiadasz dokumentację medyczną swojej choroby, wypisy ze szpitala lub ostatnie wyniki badań to weź je ze sobą proszę na pierwszą wizytę. Ostatecznie po rozmowie na pierwszej wizycie będę mogła wskazać tobie wytyczne dotyczące konsultacji lekarskich oraz wykonania badań.

W mojej praktyce staram się tak dopasować żywienie, by dostarczało ono niezbędnych witamin i związków mineralnych. W niektórych przypadkach będzie wskazana dodatkowa suplementacja, ale ten aspekt ustalamy zawsze indywidualnie. Na pewnie nie będziesz musiała kupować „super cud suplementów” 😉

MATERIAŁY DO POBRANIA